Kiwanis Club Almelo doneert 11.500 euro voor hulp aan Oekraïense vluchtelingen...

Kiwanis Club Almelo doneert 11.500 euro voor hulp aan Oekraïense vluchtelingen en met name voor de kinderen

Tijdens een van onze bijeenkomsten werd onlangs spontaan besloten 'met de pet rond te gaan' voor de noden van de Oekraïense vluchtelingen. Nog geen dag later hadden de 40 leden van onze club een bedrag van 11.500 euro bijeengebracht. Hoe mooi is dit? Vervolgens hebben wij het geldbedrag overgemaakt naar Kiwanis Luxemburg, van waaruit dagelijks hulpconvooien vertrekken naar de Pools-Oekraïense grens om vluchtelingen en met name de kinderen, direct van hulp te voorzien in de eerste levensbehoeften. 

Mooi om te constateren hoe betrokken onze leden zijn als het gaat om hulp bieden, in welke vorm dan ook. Trots op onze club en onze leden.

Deel deze post